welkom terug in Boembabeloe
Dag mama en papa,
Eerst en vooral welkom aan Jade!
En ook een welkom aan Liam en Tibo in onze peutergroep.
En aan Elisabeth in onze babygroep!
Na 2 weekjes vakantie vliegen we er volledig weer in. En deze keer niet met 2 maar met zn 3!
Vanaf vandaag komt Jade ons team versterken.
Iedereen kwam pas laat binnen vandaag, dus we begonnen met vrij spel. We speelden zowel binnen als buiten want het was best wel mooi weer.
Daarna was het tijd om Anna wakker te maken. We riepen zo luid we konden: Anna! Wakker worden! We zongen vele liedjes en lazen een verhaaltje over Anna in de klas.
Daarna dronken we een tasje soep en gingen we weer spelen.
Na 2 weken niet naar de creche te komen en alles helemaal verzet was, leek het wel of alles nieuw was. Ook de tuin! We hadden geen interesse in activiteiten en genoten gewoon van spelen en samen zijn.
Daarna was het weeral etenstijd. Hmmm! Aardappeltjes met erwtjes en kip. Ons bordje was al heel snel leeg.
Na het eten poetsten we onze tanden en lazen we het verhaaltje van Anna gaat slapen, en gingen we dan naar bedje toe. Slaapwel!
Vanmiddag wacht er een lekkere fruitsla met aardbeien, frambozen en blauwe bessen op ons en gaan we nog wat tekenen.
Tot straks!
Jasper, Jasper, Maxim, Devn, Liam, Liam, Renee, Aymeric en Lio